Partnerzy:

pwsz sskch
sadeczanin
WAT wydział cybernetyki WAT
będzie dobrze WUP Kraków
KOWEZiU
ignatianum

Giełda, giełda i znów sukcesy

Nie przebrzmiał jeszcze (i to dosłownie, bo wraz z nagraniem rozmowy) sukces giełdowy inwestorów z zespołu SARUTYZA, którzy dwukrotnie podbijali giełdę zostając laureatami Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej, jak w sądeckim Ekonomie pojawiło się kolejne pokolenie inwestorów. Wiktor Ciapała i Paweł Koprowski są kolejnymi laureatami tego nie lada konkursu. Po trzymiesięcznym podejmowaniu decyzji na Giełdzie Papierów Wartościowych - spośród ponad 7000 zespołów - nasi inwestorzy z klasy Ign TE przywieźli cenne nagrody oraz wyróżnienie za 11 miejsce w Polsce oraz PIERWSZE w województwie małopolskim.
Od lat do giełdy przekonuje nas Pan T. Strachanowski i tym razem znów się opłaciło.

Relację z gali podsumowującej SIGG można zobaczyć na:
https://pl-pl.facebook.com/pages/Szkolna-Internetowa-Gra-Gie%C5%82dowa/101642769898376

Rozmowa z laureatami zeszłorocznej gry giełdowej, na stronie ZSE:
http://www.zse.nowysacz.pl/gieldowy-sukces.html

Przy okazji Szkolny Klub Przedsiębiorczości zaprasza na 13 edycję naszego konkursu giełdowego INWESTOR - szczegóły na http://inwestor.neska.pl

Do gry zapraszają prof. Tomasz Strachanowski oraz dwukrotny zwycięzca i pięciokrotny laureat naszego konkursu - zespół H5N1 w składzie prof. J. Puchała, G. Słowik.

Galeria zdjęć

Pozyskane pracownie:
1. "Wsparcie na modernizację oferty edukacyjnej" Program Phare 2003
2. "Pracownie komputerowe dla szkół"
Uczestniczymy w projekcie współfinansowanym przez UE "Wyposażenie CKU, CKP i szkół zawodowych w stanowiska do egzaminów zawodowych - cz. II", zawód nr 18 - technik ekonomista i technik rachunkowości.